SMCJ11HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ11HE3/57T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ11HE3/57T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 11VWM 20.1VC SMC
Ngā Rauemi: SMCJ11HE3/57T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ11HE3/57T
Tau Wae SMCJ11HE3/57T Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5911 pcs Pepa Raraunga SMCJ11HE3/57T.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 74.6A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMCJ11HE3/57T Whakaahuatanga TVS DIODE 11VWM 20.1VC SMC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.1V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ11CE3/TR13
SMCJ11CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 20.1V DO214AB
I roto i te taonga: 133817 pcs
Tikiake: SMCJ11CE3/TR13.pdf
RFQ
SMCJ11CAHR7G
SMCJ11CAHR7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
I roto i te taonga: 166475 pcs
Tikiake: SMCJ11CAHR7G.pdf
RFQ
SMCJ12
SMCJ12
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 20.9V DO214AB