SMCJ120A V6G
SMCJ120A V6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V DO214AB
I roto i te taonga: 375831 pcs
Tikiake: SMCJ120A V6G.pdf
RFQ
SMCJ120A M6G
SMCJ120A M6G
I roto i te taonga: 331359 pcs
Tikiake: SMCJ120A M6G.pdf
RFQ
SMCJ11HE3/57T
SMCJ11HE3/57T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11VWM 20.1VC SMC
Tikiake: SMCJ11HE3/57T.pdf
SMCJ120A R7G
SMCJ120A R7G
Tikiake: SMCJ120A R7G.pdf
SMCJ120A
SMCJ120A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMCJ120A.pdf
SMCJ12
SMCJ12
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 20.9V DO214AB
Tikiake: SMCJ12.pdf
SMCJ12-E3/57T
SMCJ12-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 22V DO214AB
Tikiake: SMCJ12-E3/57T.pdf
SMCJ11HE3/9AT
SMCJ11HE3/9AT
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 20.1V DO214AB
Tikiake: SMCJ11HE3/9AT.pdf
SMCJ120A
SMCJ120A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V SMC
Tikiake: SMCJ120A.pdf
SMCJ11E3/TR13
SMCJ11E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: SMCJ11E3/TR13.pdf
SMCJ120A
SMCJ120A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ120A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel