PBS-RP100SN1SS0BMA0Z
SICKSICK
PBS-RP100SN1SS0BMA0Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBS-RP100SN1SS0BMA0Z
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANS 0-100 PSI
Ngā Rauemi: PBS-RP100SN1SS0BMA0Z.pdf
Waehere Stock 247 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 247 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBS-RP100SN1SS0BMA0Z
Tau Wae PBS-RP100SN1SS0BMA0Z Kaihanga SICK
Whakaahuatanga PRESSURE TRANS 0-100 PSI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 247 pcs Pepa Raraunga PBS-RP100SN1SS0BMA0Z.pdf
Tuhinga o mua 15 V ~ 35 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Module
Whakaputa 4 mA ~ 20 mA Ētahi Ingoa 1882-1339
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Te Tatari Mahi 100 PSI (689.48 kPa)
Tumau Teitei - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module
Te tika 1%