PBS-RP100SGESSSBMA0Z
Hua Hua
Tau Wae: PBS-RP100SGESSSBMA0Z
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PRESS 0-100 PSI
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 207 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 207 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBS-RP100SGESSSBMA0Z
Tau Wae PBS-RP100SGESSSBMA0Z Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PRESS 0-100 PSI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 207 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 15 V ~ 35 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Module
Momo putanga Analog Current, PNP Whakaputa 4 mA ~ 20 mA
Ētahi Ingoa 6054720 Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Te Tatari Mahi 100 PSI ( 689 kPa) Tumau Teitei -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI ( 689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module Te tika ±1%