OD2-P300W200I0
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2-P300W200I0
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua 300MM +/-200MM 4-20MA ANA
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 85 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2-P300W200I0
Tau Wae OD2-P300W200I0 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga 300MM +/-200MM 4-20MA ANA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 85 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC Āpure Ata (Min) -
Āpure Atahanga (Max) - Momo 2D Laser Displacement Sensor
Kāhua Whakamutunga Connector Raupapa OD Value
Momo Pato - Tauira Tauira -
Te whakatau - Ētahi Ingoa 6050496
Tae Mahi -10°C ~ 40°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama -
Tautuhinga Tautuhi 100.0mm ~ 500.0mm Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof