OD2-P250W150UO
Hua Hua
Tau Wae: OD2-P250W150UO
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN DISP 250MM +/- 150MM PNP
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 74 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 74 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2-P250W150UO
Tau Wae OD2-P250W150UO Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN DISP 250MM +/- 150MM PNP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 74 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC Āpure Ata (Min) -
Momo Pato - Tauira Tauira -
Te whakatau - Ētahi Ingoa 6036648
OD2-P250W150A0
Tae Mahi -10°C ~ 40°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama -
Tautuhinga Tautuhi 100.0mm ~ 400.0mm Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof