OD2-N250W150A2
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2-N250W150A2
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN DISP 250MM +/- 150MM NPN
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 86 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2-N250W150A2
Tau Wae OD2-N250W150A2 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN DISP 250MM +/- 150MM NPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 86 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC Āpure Ata (Min) -
Āpure Atahanga (Max) - Momo 2D Laser Displacement Sensor
Kāhua Whakamutunga Cable Leads Raupapa OD Value
Momo Pato - Tauira Tauira -
Te whakatau - Ētahi Ingoa 6036638
Tae Mahi -10°C ~ 40°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama -
Tautuhinga Tautuhi 100.0mm ~ 400.0mm Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof