OD2-N120W60I2
Hua Hua
Tau Wae: OD2-N120W60I2
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN DISP 120MM +/- 60MM NPN
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 84 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2-N120W60I2
Tau Wae OD2-N120W60I2 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN DISP 120MM +/- 60MM NPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 84 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC Āpure Ata (Min) -
Momo Pato - Tauira Tauira -
Te whakatau - Ētahi Ingoa 6036619
Tae Mahi -10°C ~ 40°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama -
Tautuhinga Tautuhi 60.0mm ~ 180.0mm Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof