IQ10-03BNOKW2S
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IQ10-03BNOKW2S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX 3MM FLUSH NPN NC CBL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IQ10-03BNOKW2S
Tau Wae IQ10-03BNOKW2S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX 3MM FLUSH NPN NC CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1003 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.118" (3mm)
Nga Urupare Whakautu 2kHz Paa / Case Module
Momo putanga NPN-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa 1055452
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP68
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.118" (3mm) IP68 Module