IQ10-03BPSKT0S
SICKSICK
IQ10-03BPSKT0S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IQ10-03BPSKT0S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX PNP 3MM NO M8
Ngā Rauemi: IQ10-03BPSKT0S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IQ10-03BPSKT0S
Tau Wae IQ10-03BPSKT0S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX PNP 3MM NO M8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1433 pcs Pepa Raraunga IQ10-03BPSKT0S.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.118" (3mm)
Nga Urupare Whakautu 2kHz Paa / Case Box
Momo putanga PNP-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa 1055453
Tae Mahi -25°C ~ 75°C Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP68
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.118" (3mm) IP68 Box