IME08-2N5NSZT0S
Hua Hua
Tau Wae: IME08-2N5NSZT0S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX UNSHLD NPN NO M8
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IME08-2N5NSZT0S
Tau Wae IME08-2N5NSZT0S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX UNSHLD NPN NO M8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1798 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.098" (2.5mm)
Nga Urupare Whakautu 4kHz Paa / Case Cylinder, Threaded - M8
Momo putanga NPN-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa 1040862
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.098" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8