IME08-2N5NOZT0K
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IME08-2N5NOZT0K
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX SHORT UNSHLD NPN NC M8
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IME08-2N5NOZT0K
Tau Wae IME08-2N5NOZT0K Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX SHORT UNSHLD NPN NC M8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1816 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.098" (2.5mm)
Nga Urupare Whakautu 4kHz Paa / Case Cylinder, Threaded - M8
Momo putanga NPN-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa 1040865
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.098" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8