GTE10-P4211
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GTE10-P4211
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PHT M12 4-PIN
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 906 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GTE10-P4211
Tau Wae GTE10-P4211 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PHT M12 4-PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 906 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa G10
Mahinga Whakaaro Proximity Te Whakaaro Tae 0.787" ~ 51.181" (20mm ~ 1.3m)
Wā Whakautu 500µs Whirihoranga Whakaputa PNP
Ētahi Ingoa 1064697 Tae Mahi -30°C ~ 60°C (TA)