GTE10-P1211
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GTE10-P1211
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PHT CBL 2M 3-WIRE
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 863 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 863 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GTE10-P1211
Tau Wae GTE10-P1211 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PHT CBL 2M 3-WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 863 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa G10
Mahinga Whakaaro Proximity Te Whakaaro Tae 0.787" ~ 51.181" (20mm ~ 1.3m)
Wā Whakautu 500µs Whirihoranga Whakaputa PNP
Ētahi Ingoa 1065865 Tae Mahi -30°C ~ 60°C (TA)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama Red (625nm)
Tiaki Ingoa IP67 Mahinga Hononga Cable
Raina Tae 78.740" (2000.00mm) Momo Whakatika Adjustable, Potentiometer