CM18-12NNP-EW1
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM18-12NNP-EW1
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX M18 NON-FLSH NPN CBL
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 624 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 624 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM18-12NNP-EW1
Tau Wae CM18-12NNP-EW1 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX M18 NON-FLSH NPN CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 624 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 36 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Capacitive Te Whakaaro Tae 0.118" ~ 0.472" (3mm ~ 12mm)
Nga Urupare Whakautu 50Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M18
Momo putanga NPN-NC/NO, 4-Wire Ētahi Ingoa 6058150
Tae Mahi -30°C ~ 85°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP68, IP69K
Tohu No Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Proximity Sensor 0.118" ~ 0.472" (3mm ~ 12mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M18