CM1812C282R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM1812C282R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM1812C282R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 200MA 2LN 2.82 KOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM1812C282R-10.pdf2.CM1812C282R-10.pdf3.CM1812C282R-10.pdf4.CM1812C282R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
28000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM1812C282R-10
Tau Wae CM1812C282R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 200MA 2LN 2.82 KOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.205" L x 0.138" W (5.20mm x 3.50mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric), 4 Leads Ētahi Ingoa 240-2576-2
CM1812C282R10
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 2.82 kOhms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.140" (3.55mm) Pepa Tae Power, Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.82 kOhms @ 100MHz 200mA DCR 500 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 500 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 200mA