50MU474M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50MU474M3225
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210
Ngā Rauemi: 50MU474M3225.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50MU474M3225
Tau Wae 50MU474M3225 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40443 pcs Pepa Raraunga 50MU474M3225.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.47µF
Whakamutunga - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 50MU0.4703225X
50MU0.4703225X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga 50MU474M3225
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.47µF ±20% Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210 I teie nei - Te rerenga 50V