50MU473MZ22012
RubyconRubycon
50MU473MZ22012 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50MU473MZ22012
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 20% 50VDC 0805
Ngā Rauemi: 50MU473MZ22012.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50MU473MZ22012
Tau Wae 50MU473MZ22012 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 20% 50VDC 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42456 pcs Pepa Raraunga 50MU473MZ22012.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1189-2545-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono DC Link, DC Filtering