500MXG390MEFC35X55
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 500MXG390MEFC35X55
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP
Ngā Rauemi: 1.500MXG390MEFC35X55.pdf2.500MXG390MEFC35X55.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 500MXG390MEFC35X55
Tau Wae 500MXG390MEFC35X55 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28393 pcs Pepa Raraunga 1.500MXG390MEFC35X55.pdf2.500MXG390MEFC35X55.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.912A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF