500MXG330MEFCSN30X55
RubyconRubycon
500MXG330MEFCSN30X55 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 500MXG330MEFCSN30X55
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Ngā Rauemi: 1.500MXG330MEFCSN30X55.pdf2.500MXG330MEFCSN30X55.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 500MXG330MEFCSN30X55
Tau Wae 500MXG330MEFCSN30X55 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18014 pcs Pepa Raraunga 1.500MXG330MEFCSN30X55.pdf2.500MXG330MEFCSN30X55.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.89A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.646A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 1189-3402
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose