35TGV1500M16X21.5
RubyconRubycon
35TGV1500M16X21.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35TGV1500M16X21.5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.35TGV1500M16X21.5.pdf2.35TGV1500M16X21.5.pdf3.35TGV1500M16X21.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35TGV1500M16X21.5
Tau Wae 35TGV1500M16X21.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa TGV Ripple Current @ Low Frequency 990mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1189-2683-2
35TGV1500M016X21.5
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 41 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 41 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1500µF Nga tono Automotive