35T0870-00H
Laird TechnologiesLaird Technologies
35T0870-00H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35T0870-00H
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE INDUCTR TOROID .915" OD
Ngā Rauemi: 1.35T0870-00H.pdf2.35T0870-00H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35T0870-00H
Tau Wae 35T0870-00H Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 113363 pcs Pepa Raraunga 1.35T0870-00H.pdf2.35T0870-00H.pdf
Raupapa - Ētahi Ingoa 240-2525
Q11049083
Whakaahuatanga Taipitopito Ferrite Core ID OD Length
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
35TGV100M10X10.5
35TGV100M10X10.5
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD