25TZV33M5X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25TZV33M5X6.1
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.25TZV33M5X6.1.pdf2.25TZV33M5X6.1.pdf3.25TZV33M5X6.1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25TZV33M5X6.1
Tau Wae 25TZV33M5X6.1 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa TZV Ripple Current @ Low Frequency 54.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 700 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono Automotive