25TZV220M8X10.5
RubyconRubycon
25TZV220M8X10.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25TZV220M8X10.5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.25TZV220M8X10.5.pdf2.25TZV220M8X10.5.pdf3.25TZV220M8X10.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25TZV220M8X10.5
Tau Wae 25TZV220M8X10.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa TZV Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1189-2442-2
25TZV220M8X10.5-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 160 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
25TXV47M6.3X8
25TXV47M6.3X8
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
I roto i te taonga: 187513 pcs
Tikiake: 25TXV47M6.3X8.pdf
RFQ
25TYT8
25TYT8
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT