16MU475K4532
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16MU475K4532
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 10% 16VDC 1812
Ngā Rauemi: 16MU475K4532.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16MU475K4532
Tau Wae 16MU475K4532 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 10% 16VDC 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4714 pcs Pepa Raraunga 16MU475K4532.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ratonga - Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Te kaha 4.7µF