16MU335MB33225
RubyconRubycon
16MU335MB33225 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16MU335MB33225
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
Ngā Rauemi: 16MU335MB33225.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16MU335MB33225
Tau Wae 16MU335MB33225 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33393 pcs Pepa Raraunga 16MU335MB33225.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 1189-2517-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Te kaha 3.3µF Nga tono DC Link, DC Filtering