UB10-0R5F1
RiedonRiedon
UB10-0R5F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UB10-0R5F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 7W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.UB10-0R5F1.pdf2.UB10-0R5F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UB10-0R5F1
Tau Wae UB10-0R5F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 7W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96703 pcs Pepa Raraunga 1.UB10-0R5F1.pdf2.UB10-0R5F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Raupapa UB Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 696-1699
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Te hanganga Wirewound