UB10-200RF1
RiedonRiedon
UB10-200RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UB10-200RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 200 OHM 7W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.UB10-200RF1.pdf2.UB10-200RF1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UB10-200RF1
Tau Wae UB10-200RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 200 OHM 7W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103225 pcs Pepa Raraunga 1.UB10-200RF1.pdf2.UB10-200RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Raupapa UB Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 696-1710
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Te hanganga Wirewound