UAL10-5KF8
RiedonRiedon
UAL10-5KF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL10-5KF8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 5K OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: 1.UAL10-5KF8.pdf2.UAL10-5KF8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL10-5KF8
Tau Wae UAL10-5KF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 5K OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39808 pcs Pepa Raraunga 1.UAL10-5KF8.pdf2.UAL10-5KF8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) Raupapa UAL
Tuhinga 5 kOhms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 696-1438
UAL-10-5000F
UAL-10-5000F-ND
UAL10-5KF8-ND
UAL105KF8
Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 kOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound