UAL10-500RF8
RiedonRiedon
UAL10-500RF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL10-500RF8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 500 OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: 1.UAL10-500RF8.pdf2.UAL10-500RF8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL10-500RF8
Tau Wae UAL10-500RF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 500 OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70940 pcs Pepa Raraunga 1.UAL10-500RF8.pdf2.UAL10-500RF8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) Raupapa UAL
Tuhinga 500 Ohms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 696-1436
UAL-10-500F
UAL-10-500F-ND
UAL10-500RF8-ND
UAL10500RF8
Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound