SM15-100RB
RiedonRiedon
SM15-100RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM15-100RB
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: SM15-100RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM15-100RB
Tau Wae SM15-100RB Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 100 OHM 0.175W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27957 pcs Pepa Raraunga SM15-100RB.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Raupapa 100/SM/PC Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.175W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 696-1525
SM15-100RB8
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.1% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound