SM15-02HTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM15-02HTG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 30V SOT23-3
Ngā Rauemi: SM15-02HTG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM15-02HTG
Tau Wae SM15-02HTG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 30V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 340235 pcs Pepa Raraunga SM15-02HTG.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 30V
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 2
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SM, SPA® Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa F6348TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz Nga tono Automotive