S5-681RF8
RiedonRiedon
S5-681RF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S5-681RF8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 681 OHM 1% 4W 8230
Ngā Rauemi: 1.S5-681RF8.pdf2.S5-681RF8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S5-681RF8
Tau Wae S5-681RF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 681 OHM 1% 4W 8230 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69823 pcs Pepa Raraunga 1.S5-681RF8.pdf2.S5-681RF8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Raupapa S Tuhinga 681 Ohms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8230 J-Lead Ētahi Ingoa S-5-681FTR
S-5-681FTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 681 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S5-680RJ8
S5-680RJ8
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES SMD 680 OHM 5% 4W 8230
I roto i te taonga: 70140 pcs
Tikiake: S5-680RJ8.pdf
RFQ
S5-50-C
S5-50-C
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: STRONGHOLD CABLE TIE, 4.7"L (120
I roto i te taonga: 1415741 pcs
Tikiake: S5-50-C.pdf
RFQ
S5-6K8J8
S5-6K8J8
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES SMD 6.8K OHM 5% 4W 8230
Tikiake: S5-6K8J8.pdf
S5-50-M0
S5-50-M0
Kaihanga: Panduit
Tikiake: S5-50-M0.pdf
S5-680RF1
S5-680RF1
Whakaahuatanga: RES SMD 680 OHM 1% 4W 8230
Tikiake: S5-680RF1.pdf
S5-6K81F8
S5-6K81F8
Whakaahuatanga: RES SMD 6.81K OHM 1% 4W 8230