S5-680RF1
RiedonRiedon
S5-680RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S5-680RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 680 OHM 1% 4W 8230
Ngā Rauemi: 1.S5-680RF1.pdf2.S5-680RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S5-680RF1
Tau Wae S5-680RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 680 OHM 1% 4W 8230 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95503 pcs Pepa Raraunga 1.S5-680RF1.pdf2.S5-680RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Raupapa S Tuhinga 680 Ohms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8230 J-Lead Ētahi Ingoa 696-1266-2
S-5 680 OHM 1%