S4-150RJ2
RiedonRiedon
S4-150RJ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4-150RJ2
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 150 OHM 5% 2W 4525
Ngā Rauemi: 1.S4-150RJ2.pdf2.S4-150RJ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4-150RJ2
Tau Wae S4-150RJ2 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 150 OHM 5% 2W 4525 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96828 pcs Pepa Raraunga 1.S4-150RJ2.pdf2.S4-150RJ2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Raupapa S Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4525 J-Lead Ētahi Ingoa S-4 150 OHM 5%
S-4-150JTR
S-4-150JTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4-10RF1
S4-10RF1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES SMD 10 OHM 1% 2W 4525
I roto i te taonga: 170392 pcs
Tikiake: S4-10RF1.pdf
RFQ
S4-15KF1
S4-15KF1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES SMD 15K OHM 1% 2W 4525
I roto i te taonga: 131944 pcs
Tikiake: S4-15KF1.pdf
RFQ
S4-14R-T
S4-14R-T
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN RING FLAT 4AWG #1/4 CRIMP
Tikiake: S4-14R-T.pdf
S4-15RJ1
S4-15RJ1
Whakaahuatanga: RES SMD 15 OHM 5% 2W 4525
Tikiake: S4-15RJ1.pdf
S4-18-C0
S4-18-C0
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: STRONGHOLD CABLE TIE, 3.94L (100
Tikiake: S4-18-C0.pdf
S4-150RF1
S4-150RF1
Whakaahuatanga: RES SMD 150 OHM 1% 2W 4525
Tikiake: S4-150RF1.pdf
S4-18-C
S4-18-C
Whakaahuatanga: STRONGHOLD CABLE TIE, 3.94"L (10
Tikiake: S4-18-C.pdf
S4-15RF1
S4-15RF1
Whakaahuatanga: RES SMD 15 OHM 1% 2W 4525
Tikiake: S4-15RF1.pdf
Whakaahuatanga: RES SMD 124 OHM 1% 2W 4525
Tikiake: S4-124RF1.pdf
S4-14R-E
S4-14R-E
Tikiake: S4-14R-E.pdf
S4-15KJ8
S4-15KJ8
Whakaahuatanga: RES SMD 15K OHM 5% 2W 4525