S4-124RF1
RiedonRiedon
S4-124RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4-124RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 124 OHM 1% 2W 4525
Ngā Rauemi: 1.S4-124RF1.pdf2.S4-124RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4-124RF1
Tau Wae S4-124RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 124 OHM 1% 2W 4525 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105123 pcs Pepa Raraunga 1.S4-124RF1.pdf2.S4-124RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Raupapa S Tuhinga 124 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4525 J-Lead Ētahi Ingoa S-4-124FTR
S-4-124FTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 124 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4-150RF1
S4-150RF1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES SMD 150 OHM 1% 2W 4525
I roto i te taonga: 136378 pcs
Tikiake: S4-150RF1.pdf
RFQ
S4-14R-T
S4-14R-T
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN RING FLAT 4AWG #1/4 CRIMP
I roto i te taonga: 53009 pcs
Tikiake: S4-14R-T.pdf
RFQ
S4-10R-E
S4-10R-E
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN RING FLAT 4AWG #10 CRIMP