S3-680RF1
RiedonRiedon
S3-680RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S3-680RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 680 OHM 1% 3W 6327
Ngā Rauemi: 1.S3-680RF1.pdf2.S3-680RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S3-680RF1
Tau Wae S3-680RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 680 OHM 1% 3W 6327 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77381 pcs Pepa Raraunga 1.S3-680RF1.pdf2.S3-680RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Raupapa S Tuhinga 680 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6327 J-Lead Ētahi Ingoa 696-1234-2
S-3 680 OHM 1%