S3-499RF8
RiedonRiedon
S3-499RF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S3-499RF8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 499 OHM 1% 3W 6327
Ngā Rauemi: 1.S3-499RF8.pdf2.S3-499RF8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S3-499RF8
Tau Wae S3-499RF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 499 OHM 1% 3W 6327 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94136 pcs Pepa Raraunga 1.S3-499RF8.pdf2.S3-499RF8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Raupapa S Tuhinga 499 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6327 J-Lead Ētahi Ingoa S-3-499FTR
S-3-499FTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.268" (6.80mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 499 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound