S2-0R03F3
RiedonRiedon
S2-0R03F3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2-0R03F3
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.03 OHM 1% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.S2-0R03F3.pdf2.S2-0R03F3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2-0R03F3
Tau Wae S2-0R03F3 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.03 OHM 1% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102041 pcs Pepa Raraunga 1.S2-0R03F3.pdf2.S2-0R03F3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Raupapa S Tuhinga 30 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa 696-1196-2
S-2 0.030 OHM 1%