S2-0R033J8
RiedonRiedon
S2-0R033J8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2-0R033J8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.033 OHM 5% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.S2-0R033J8.pdf2.S2-0R033J8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2-0R033J8
Tau Wae S2-0R033J8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.033 OHM 5% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72310 pcs Pepa Raraunga 1.S2-0R033J8.pdf2.S2-0R033J8.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Raupapa S Tuhinga 33 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa S-2-0.033JTR
S-2-0.033JTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 33 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound