PCS-0R1D1
RiedonRiedon
PCS-0R1D1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCS-0R1D1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 40W 0.5% RADIAL
Ngā Rauemi: PCS-0R1D1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCS-0R1D1
Tau Wae PCS-0R1D1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 40W 0.5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6489 pcs Pepa Raraunga PCS-0R1D1.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm)
Raupapa PCS Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 40W Packaging Tube
Paa / Case 4-SIP Ētahi Ingoa 696-1749
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.687" (17.45mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±0.5% 40W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil