PCS-NLS-1-BN-M40AS
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCS-NLS-1-BN-M40AS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua POWERLOCK
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCS-NLS-1-BN-M40AS
Tau Wae PCS-NLS-1-BN-M40AS Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga POWERLOCK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4554 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCS-0R033D1
PCS-0R033D1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 0.033 OHM 0.5% 40W RADIAL