NPS2T-500RF1
RiedonRiedon
NPS2T-500RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NPS2T-500RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 500 OHM 1% 25W TO126
Ngā Rauemi: 1.NPS2T-500RF1.pdf2.NPS2T-500RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NPS2T-500RF1
Tau Wae NPS2T-500RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 500 OHM 1% 25W TO126 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24242 pcs Pepa Raraunga 1.NPS2T-500RF1.pdf2.NPS2T-500RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-126 (D-Pak Style) Rahi / Rahi 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Raupapa NPS Tuhinga 500 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa 696-1193-2
NPS 2-T126 500.000 OHM 1%