NPS2T-25RF1
RiedonRiedon
NPS2T-25RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NPS2T-25RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 25 OHM 1% 25W TO126
Ngā Rauemi: 1.NPS2T-25RF1.pdf2.NPS2T-25RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NPS2T-25RF1
Tau Wae NPS2T-25RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 25 OHM 1% 25W TO126 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20162 pcs Pepa Raraunga 1.NPS2T-25RF1.pdf2.NPS2T-25RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-126 (D-Pak Style) Rahi / Rahi 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Raupapa NPS Tuhinga 25 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Cut Tape (CT)