MSR3-0R02F1
RiedonRiedon
MSR3-0R02F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSR3-0R02F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 3W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MSR3-0R02F1.pdf2.MSR3-0R02F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSR3-0R02F1
Tau Wae MSR3-0R02F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 3W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148114 pcs Pepa Raraunga 1.MSR3-0R02F1.pdf2.MSR3-0R02F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.598" L x 0.067" W (15.20mm x 1.70mm)
Raupapa MSR Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 696-1642
MSR-3 0.020 OHM 1%
MSR-3-0.020F
MSR-3-0.020F-ND
MSR3-0R02F
MSR3-0R02F1-ND
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.000" (25.40mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense Metal Element Te hanganga Metal Element