MSR3-0R025F1
RiedonRiedon
MSR3-0R025F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSR3-0R025F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.025 OHM 3W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MSR3-0R025F1.pdf2.MSR3-0R025F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSR3-0R025F1
Tau Wae MSR3-0R025F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.025 OHM 3W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115143 pcs Pepa Raraunga 1.MSR3-0R025F1.pdf2.MSR3-0R025F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.598" L x 0.067" W (15.20mm x 1.70mm)
Raupapa MSR Tuhinga 25 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.000" (25.40mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense Metal Element