MFP55-249RB1
RiedonRiedon
Riedon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFP55-249RB1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 249 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP55-249RB1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP55-249RB1
Tau Wae MFP55-249RB1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 249 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 375398 pcs Pepa Raraunga MFP55-249RB1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Raupapa MFP Tuhinga 249 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 249 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film