MFP55-20RB1
Hua Hua
Tau Wae: MFP55-20RB1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 20 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP55-20RB1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP55-20RB1
Tau Wae MFP55-20RB1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 20 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 405952 pcs Pepa Raraunga MFP55-20RB1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Raupapa MFP Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film