HTE52-330KK
RiedonRiedon
HTE52-330KK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HTE52-330KK
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 330K OHM 5W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: HTE52-330KK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HTE52-330KK
Tau Wae HTE52-330KK Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 330K OHM 5W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6566 pcs Pepa Raraunga HTE52-330KK.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm)
Raupapa HTE Tuhinga 330 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 696-1626
Tae Mahi -55°C ~ 195°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film