HTE39-100MJ
RiedonRiedon
HTE39-100MJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HTE39-100MJ
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: HTE39-100MJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HTE39-100MJ
Tau Wae HTE39-100MJ Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 100M OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6374 pcs Pepa Raraunga HTE39-100MJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Dia x 1.535" L (8.00mm x 39.00mm)
Raupapa HTE Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 696-1624
Tae Mahi -55°C ~ 195°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film